Online Manisa Firma Rehberi alo45.com, 2020’de yayına başladı. Manisa'daki firma ve kurumların, sundukları ürün ve hizmetlerin internet kullanıcıları tarafından bulunmalarını kolaylaştırmak ve büyümelerine katkıda sağlamaktır.

Online Manisa firma rehberi olarak, Manisa ilimizdeki firmaların internet performanslarını artırmaya çaba gösteriyoruz. Bu amaçla yazılım teknolojisini, internet ve sosyal medyanın sunduğu imkanları olabildiğince iyi kullanmaya çabaı içindeyiz.

Alo45.com, Manisa'da bulunan firmaları ve kurumları faaliyet alanlarına göre kategoriler halinde listeler. Böylece firma, ürün veya hizmet araması yapan internet kullanıcıları, aradıkları ürün ve hizmetleri sunan firmaları daha kolay bulabilmektedir. Çevrim içi firma rehberimizde, tuhafiyeden nalbura, emlakçıdan avukata, market, marangoz gibi hemen her sektörden ürün ve hizmet sunan firmaların iletişim bilgileri, ürün ve hizmetlerina dair bilgi ve görseller bulunuyor.  

Manisa Firma Rehberi ile Firmanızı Tanıtın

İnternet teknolojilerini ceplerimizde taşıdığımız günümüzde, ürün ve hizmetlere ulaşmak isteyenler ihtiyaçlarına cevap verecek işletmeleri artık basılı kalın sarı sayfalarda değil, internette arama motorlarını kullanarak bulmaya çalışıyor. O bakımdan, internet ortamında görünürlük, kurum ve işletmeler için hayati önem taşıyor. Sunduğunuz ürün veya hizmeti arayan potansiyel müşterilerinizin internette arama yaptıkları an, işletmenizin varlığını sürdürmesi bakımından çok önemli andır. Çevrim içi firma rehberinde varsanız, o anda arama motorunda potansiyel müşterinizin karşısına çıkarsınız, ihmal ettiyseniz, internetin sunduğu imkânları kullanmıyorsanız, o boşluğu rakibiniz dolduracaktır.  

İşte Alo45.com, Ordu’daki firmalara internet ortamında var olma, online görünürlüklerini sağlama fırsatı sunuyor. Ordu’da işletmesi bulunan herkese, firmalarını çevrimiçi Ordu rehberinde tanıtma imkânı sağlıyor. Ordu’da işyeriniz varsa, dünyanın neresinde olursanız olsun, işletmenizi sitemize kolaylıkla ekleyip iş yerinize ait bilgi ve görselleri alo45.com’da paylaşabilirsiniz. Firmanızın logosu ve iletişim bilgilerinizin yanı sıra firmanıza ait tanıtım videosu ve fotoğraflar ekleyebilir, ürün ve hizmetlerinizle ilgili bilgiler girebilirsiniz. Dijital kataloğunuzu, sertifikalarınızı sergileyerek güven telkin edebilirsiniz. Ayrıca sosyal medya bağlantılarınızı, Whatsapp hattınızı aktif ederek, satış ağınızı genişletebilirsiniz.

Sunduğunuz ürün ve hizmetleri arayanlar, bilgi ve görsellerinizi bilgisayarlarında olduğu gibi mobil uyumlu tasarımımız sayesinde cep telefonlarında da kolay ve net bir şekilde görüp inceleyebilir.

Alo45.com’a Firma Ekleme

Dijital dönüşüme geç kalmamak için firmanızı online Manisa rehberi alo45.com’a ekleyin ve bütün bu avantajlardan yararlanın.

Çevrim içi Manisa Firma Rehberi’ne firma eklemek, çok kolaydır. Bunun için şu linki tıkladığınızda açılacak sayfadaki formu eksiksiz doldurup göndermeniz yeterli olacaktır. Göndereceğiniz form, alo45.com yönetimi tarafından kontrol edilerek kurallara uygun olduğu takdirde yayınlanacak ve firmanız Manisa rehberindeki uygun kategoride listelenecektir. Bu işlemin ardından alo45.com’un size sunduğu avantajlardan yararlanmaya başlayacaksınız.

Alo45.com’a firma eklemek, yıllık kullanım paketleri halinde sunulmaktadır. 

Her Zaman Güncel Manisa Firma Rehberi

Manisa'daki firma sahipleri ve Manisa'daki işletmeleri arayanlar için hizmet verecek olan alo45.com, bu amaçla veri tabanını sürekli güncelleyecek. Sürekli yeni firmalar ekleyecek ve ürün ve hizmet arayan potansiyel müşterilerin ihtiyaçlarına uygun firmaları bulabilmesi için teknolojik ve sosyal tüm imkânları değerlendirecek.